Miks Superfood

Miks Superfood

Czy chcesz stworzyć swój własny miks superfood? To możliwe w NutriBoost! Miks superfood, inaczej znane, jako mieszanka superfood jest połączeniem różnych superfoods. To może być na przykład kombinacja orzechów i jagód, ale jak również miks proszków superfood jak spirulina, chlorella i sproszkowana zielona pszenica.

Możesz dostosować swój superfood miks tak jak chcesz. Jeśli przekażesz nam przepis możemy tak go przeprocesować. Na końcu możemy przekazać Ci opakowanie zbiorcze lub markę własną w zależności od Twoich preferencji. Wszelkie wariancje są możliwe. Poza tym możemy wspierać Cię w rozwoju Twojego miksu superfood. Możemy wesprzeć Cię w rozwoju przepisu, procesu mieszania jak również procesu wypełniania. Na koniec możemy zaoferować je w dużych ilościach lub marce własnej jak opisano wcześniej.

Mając na względzie ilość różnorodności i możliwości, jakie masz, kiedy tworzysz superfood miks, radzimy by skontaktować się z nami. Może to być przez email lub formularz kontaktowy lub telefonicznie. Chcemy usłyszeć Twoje plany lub pomysły.