Jak złożyć zamówienie

Jak złożyć zamówienie

Jeżeli jesteś zainteresowany złożeniem zamówienia i zastanawiasz się, jak to zrobić, proszę, przeczytaj tę instrukcję. Jesteśmy firmą b2b – dostarczamy nasze produkty jedynie firmom. Firma musi być zarejestrowana w swoim kraju.

Nie ma minimalnych wymagań do złożenia zamówienia, poza minimalną ilością zamówienia. Średnio wynosi to 20 kilogramów na produkt. Te minimalne wymagania nie mogą zostać zmienione.

Nasze składniki są wybierane przez wiele restauracji, przetwórców, sprzedawców hurtowych, sklepów internetowych i nie tylko. Mimo, że głównie dostarczamy do firm z branży gastronomicznej, nie jest wymagane.

Wybierz produkty

Wybierz produkty, które chciałbyś kupić.

Wybierz usługę

Poinformuj nas, czy chcesz stworzyć z naszych produktów markę własną lub usługę masową, abyśmy mogli wliczyć to w koszty.

Podaj ilość

Ceny naszych produktów podlegają kursom walut i wielkości zamówenia. Bazując na ilości produktów, możemy zapewnić Ci naszą ofertę.

Otrzymaj swoją ofertę

Bazując na Twoim zamówieniu, wyślemy Ci naszą ofertę, zazwyczaj w ciągu 24 godzin.

Spółka Organicznej Sprzedaży Hurtowej NutriBoost
Jak działamy

W NutriBoost dbamy o jakość naszych usług. Staramy się odpowiadać na wszystkie Wasze pytania w krótkim czasie. W zależności od tego, jakie macie pytania, odpowiadamy w czasie godziny, ale zanim odpowiedź do Was trafi może minąć do 24 godzin.

Jeżeli nie dostaniesz odpowiedzi w ciągu 24 godzin, zadzwoń do nas, bo jest możliwość, że nie dostalićmy Twojego pytania.